درباره موسسه پایا

موسسه پایا با داشتن ۲۳ سال سابقه آموزشی، مفتخر به داشتن بیش از ۳۰۰۰ هنرجو در طی این سالهاست. در این سالها پایا با برگزار کردن دوره‌های تخصصی در رشته های طراحی داخلی، طراحی لباس، طراحی جواهر، طراحی گرافیک و عکاسی همواره یکی از بهترین مراکز برای ارتقای سطح علمی هنرجویان بوده است. پایا در این سالها کوندیش اینترنشنال را نیز به عنوان همراه در کنار خود داشته است. هنرجویان در پایان دوره ها علاوه بر مدرک داخلی موسسه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، می توانند مدرک Certificate از کوندیش اینترنشنال لندن دریافت نمایند.

مدرک معتبر از انگلستان

شما در پایان هر دوره می‌توانید دو مدرک دریافت کنید، مدرک اول مدرک داخلی موسسه پایا که زیر نظر وزارت فرهنگ و ارساد. اسلامی مشغول به فعالیت است و مدرک دوم از کوندیش اینترنشنال لندن.
موسسه پایا در حدود ۱۰ سال است که به همکاری با این موسسه در انگلستان می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مدرک کوندیش اینترنشنال می توانید وبسایت این موسسه را بررسی نمایید.
لازم به ذکر است شما در موسسه پایا می توانید تا مقطع Post Graduate ادامه تحصیل دهید. این بدان معنی است که با گذراندن تعداد معینی واحد (بر حسب چارت درسی هر دپارتمان) که در حدود ۴ سال زمان می‌برد و بعد از تحویل پایان نامه خود، این مدرک را دریافت نمایید.

وبسایت کوندیش اینترنشنال لندن

با چه کسانی یاد خواهید گرفت؟

تمامی اساتید پایا، مورد تایید کوندیش اینترنشنال بوده و بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی و کسب مهرات های لازم به عنوان استاد در پایا مشغول به تدریس می‌شوند. همچنین بخش اعظمی از اساتید پایا در دانشگاه‌های تهران مشغول به تدریس هستند.

آشنایی با اساتید پایا
3000+ دانشجو
23 سال سابقه آموزش
3 دپارتمان فعال
+85 دوره متفاوت و عملی